Siyanürlü limonata ile ölen anne ve baba için cenaze töreni düzenlendi

 •  
  111
  Siyanürlü limonata ile ölen anne ve baba için cenaze töreni düzenlendi 1.resim

  İzmir'de kimya bölümü öğrencisi oğullarının limonata diye içirdiği siyanürlü sıvıyla hayatlarını kaybeden anne ve babanın cenazeleri, törenin ardından memleketleri Yozgat'a gönderildi.


 •  
  211
  Siyanürlü limonata ile ölen anne ve baba için cenaze töreni düzenlendi 2.resim

  İzmir'in Bayraklı ilçesinde, kimya bölümü öğrencisi çocuklarının internetten sipariş ettiği siyanürlü sıvıyı içirmesiyle ölen anne ve babanın cenazeleri, törenin ardından toprağa verilmek üzere memleketleri Yozgat'a gönderildi.


 •  
  311
  Siyanürlü limonata ile ölen anne ve baba için cenaze töreni düzenlendi 3.resim

  Soğukkuyu Mahallesi'nde dün meydana gelen olayda, çocuklarının siyanür kullanarak hazırladığı sıvıyı "limona yaptım" telkiniyle içmelerinin ardından hayatlarını kaybeden anne Fatma (39) ve baba Mehmet Kalkan'ın (46) cenazeleri, yakınları tarafından İzmir Adli Tıp Kurumundan alındı.


 •  
  411
  Siyanürlü limonata ile ölen anne ve baba için cenaze töreni düzenlendi 4.resim

  Bornova ilçesindeki Ali Rıza Güven Camisine getirilen cenazeler, burada ikindi vakti kılınan namaz sonrası memleketleri Yozgat'a gönderildi.

  Mehmet Kalkan'ın, bir firmanın Ege ve Akdeniz Bölgesi Yetkili Servisler Bölge Müdürü olduğu öğrenildi. Kalkan'ın cenazeye katılan çok sayıda mesai arkadaşı da üzüntü yaşadı.

  Cenaze namazı sırasında görüntü alınmasını istemeyen aile üyelerinin talebiyle gazeteciler cami avlusunun dışına çıkarıldı.