Meteoroloji'den kritik uyarı! Hava sıcaklığı 2-4 derece azalacak

 •  
  110
  Meteoroloji'den kritik uyarı! Hava sıcaklığı 2-4 derece azalacak 1.resim

  Türkiye genelinde havanın parçalı ve çok bulutlu, Marmara’nın güneyi ve doğusu ile Ege, Akdeniz, İç Anadolu (Kayseri hariç), Batı ve Orta Karadeniz, Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerinin yağışlı olacağı tahmin ediliyor. Hava sıcaklığının doğu kesimlerde 2-4 derece azalacağı, batı kesimlerde 2-4 derece artacağı, diğer yerlerde önemli bir değişiklik olmayacağı tahmin ediliyor

 •  
  210
  Meteoroloji'den kritik uyarı! Hava sıcaklığı 2-4 derece azalacak 2.resim

  Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden yapılan açıklamaya göre, Ege ve Akdeniz kıyıları ile Güneydoğu Anadolu’da yer yer gök gürültülü sağanak, Doğu Anadolu’nun doğusunda karla karışık yağmur ve yükseklerinde yer yer kar şeklinde olması beklenen yağışların, yarın sabah saatlerinden itibaren İzmir, Aydın, Muğla, Adana, Osmaniye ve Hatay çevreleri ile Antalya’nın doğu ilçelerinde kuvvetli olacağı öngörülüyor.

 •  
  310
  Meteoroloji'den kritik uyarı! Hava sıcaklığı 2-4 derece azalacak 3.resim

  YER YER PUS VE SİS BEKLENİYOR

  Marmara’nın batısı, İç Anadolu’nun güneyi ve doğusu, Doğu Karadeniz’in iç kesimleri ile Doğu Anadolu Bölgesi’nde gece ve sabah saatlerinde yer yer pus ve sis bekleniyor.

 •  
  410
  Meteoroloji'den kritik uyarı! Hava sıcaklığı 2-4 derece azalacak 4.resim

  HAVA SICAKLIĞI 2-4 DERECE AZALACAK

  Hava sıcaklığının doğu kesimlerde 2-4 derece azalacağı, batı kesimlerde 2-4 derece artacağı, diğer yerlerde önemli bir değişiklik olmayacağı tahmin ediliyor.