Galatasaray'da transfer için karar verildi

 •  
  118
  Galatasaray'da transfer için karar verildi 1.resim

  Hürriyet'in haberine göre; Galatasaray'da yönetim ile teknik heyet, mevcut kadronun alternatifsiz ve Avrupa kupaları ile Türkiye Ligi'nde 22. şampiyonluğa ulaşılması adına yeterli derinliğe sahip olmadığı görüşünde birleşti.

 •  
  218
  Galatasaray'da transfer için karar verildi 2.resim

  İki taraf da hedeflere ulaşılması adına ocak ayının önemine dikkat çekti. Kadro derinliğinin yetersiz olduğu artık yüksek sesle dile getirilirken, son toplantıda şu görüş öne çıktı:

 •  
  318
  Galatasaray'da transfer için karar verildi 3.resim

  "Şampiyonluk başta olmak üzere hedeflere ulaşmak için gerekli takviyeleri ocak ayında yapmalıyız. 'Aman biri daha sakatlanmasın' diye maçları yüreğimiz ağzımızda izliyoruz. Başarı için ciddi takviyeler şart. Eğer transfer yapamayacaksak da, bunu çıkıp Galatasaray camiasına anlatmalıyız."

 •  
  418
  Galatasaray'da transfer için karar verildi 4.resim

  Varılan ortak karar doğrultusunda yönetim, teknik direktör Fatih Terim'in takviye isteklerini yerine getirmek için şimdiden kolları sıvarken, "Porto'dan sonra Schalke deplasmanında da santrforsuzluğun handikapını yaşadık. Portekiz'de olduğu gibi yine iyi oynadık ama gol atamayınca maç kazanılamıyor" itirafında bulundu.