Hava taksi hizmette

GÜNDEM - AJANSHABER - 09 Temmuz 2014, 15:27

Şirketin sahibi Mart Sandwıth, böyle bir eksiklğinin olduğunu ve bunu karşılamak için bu işe atıldıklarını belirtti.

 

Sandwıth, hava taksi hizmetinin sadece tanıtım amaçlı olmadığını, bunun yanında sağlık turizmi ve Dalaman Havalanı'ndan Göcek, Fethiye, Kaş ve Kalkan gibi yerlere transfer için de hizmet vereceklerini kaydetti. Sandwıth, "Burada yaptığımız işler gayrimenkul işleri, yat turizmi, bunun yanında hava taşımacılığı yapacağız. Göcek, Fethiye, Ölüdeniz, Dalyan, Sarıgerme hattında müşterilerine öncelikle tur hizmeti sunulacak. Bunun yanında ihtiyaca göre Kapadokya, Efes ve benzeri yerlere transferler yapılacak. İhtiyaç olması halinde sağlık amaçlı helikopter hizmeti sunulacak. 15-20 dakika yapılacak olan Göcek turu 140 euro civarındadır. Tabi duruma göre, hava şartlarına göre fiyatta değişiklik olabiliyor. Dalaman'dan Göcek'e helikopter transferi olduğunu varsayarsak tek uçuş 600 euro, kişi başına da 100 euro tekabül ediyor.

YEREL FİRMALARDA BU ELSİKLİĞİ GÖRDÜ VE GÜÇLERİMİZİ BİRLEŞTİRDİK

Bu bölgede çok ada var, çok büyük yatlar var. İş ortağı olduğumuz firma Türkiye'nin en büyük firması. Onlar da bu bölgede eksiklik olduğunu gördüler ve güçleri birleştirerek bu hizmeti vermeye başladık" dedi. Sandwıth, hava taksi hizmetinin sadece tanıtım amaçlı olmadığını, bunun yanında sağlık turizmi ve Dalaman Havalanı'ndan Göcek, Fethiye, Kaş ve Kalkan gibi yerlere transfer için de hizmet vereceklerini kaydetti. Sandwıth, "Burada yaptığımız işler gayrimenkul işleri, yat turizmi, bunun yanında hava taşımacılığı yapacağız. Göcek, Fethiye, Ölüdeniz, Dalyan, Sarıgerme hattında müşterilerine öncelikle tur hizmeti sunulacak. Bunun yanında ihtiyaca göre Kapadokya, Efes ve benzeri yerlere transferler yapılacak. İhtiyaç olması halinde sağlık amaçlı helikopter hizmeti sunulacak. 15-20 dakika yapılacak olan Göcek turu 140 euro civarındadır. Tabi duruma göre, hava şartlarına göre fiyatta değişiklik olabiliyor. Dalaman'dan Göcek'e helikopter transferi olduğunu varsayarsak tek uçuş 600 euro, kişi başına da 100 euro tekabül ediyor. Bu bölgede çok ada var, çok büyük yatlar var. İş ortağı olduğumuz firma Türkiye'nin en büyük firması. Onlar da bu bölgede eksiklik olduğunu gördüler ve güçleri birleştirerek bu hizmeti vermeye başladık" dedi.Kaynak: www.ajanshaber.com

Önemli Not: Bu haber içerik ortaklığı kapsamında - AJANSHABER internet sitesinden, hiçbir editoryal müdahalemiz olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle yer almaktadır. Bu alanda yer alan haberlerin hukuki muhatabı haber kaynaklarıdır. Haberle ilgili her tür şikayetinizi sikayet@f5haber.com adresimize gönderebilirsiniz.